Firma szkoleniowe Stowarzyszenie Komunikacji Marketingowej SAR, Warszawa, mazowieckie - firma szkoleniowa w szkolimy24.pl
Panel Logowania
Zapomniałeś hasła? Zarejestruj się

Stowarzyszenie Komunikacji Marketingowej SAR

Powrót
Województwo: mazowieckie
Adres: 00-732 Warszawa, ul. Czerska 8/10
Telefon: +48.22.8988425
Tel. kom.: +48.508309012
www: www.sar.org.pl/
Opis działalności

Kształtujemy dobre praktyki. Skupiamy największe osobowości rynku. Należymy do międzynarodowych i polskich organizacji branżowych i marketingowych. Stale współpracujemy ze środowiskiem pracodawców i przedsiębiorców. Promujemy i reprezentujemy naszych członków oraz bronimy ich interesów. Stoimy na straży standardów biznesowych. Działamy na rzecz poprawy obowiązującego prawa dotyczącego komunikacji. Niezmiennie, z sukcesem, od 1997 roku tworzymy platformę współpracy, budowania relacji, zaufania, szacunku i wymiany myśli dla wszystkich, dla których priorytetem jest partnerski i etyczny model skutecznej komunikacji przekładający się na sukces w biznesie.

Stowarzyszenie Komunikacji Marketingowej SAR zostało założone w 1997 roku. Zrzeszamy firmy, które zajmują się profesjonalną komunikacją marketingową. Grupę tę tworzy obecnie 99 podmioty, a w jej skład wchodzą: agencje full service, domy mediowe, agencje brand design, interaktywne i event marketingowe.

Nasza działalność edukacyjna skierowana jest do wszystkich uczestników rynku komunikacji marketingowej. Prowadzimy szereg szkoleń i seminariów oraz badania rynkowe. Obecnie przy Stowarzyszeniu działa sześć wyspecjalizowanych klubów: Klub Agencji Eventowych, Klub Brand Design, Klub Twórców Reklamy, Klub Mediowy, Klub Strategów oraz Klub Dyrektorów Finansowych.

Stowarzyszenie Komunikacji Marketingowej SAR jest od wielu lat organizatorem konkursów i konferencji, wyznaczających standardy w branży reklamowej. Najważniejszymi wydarzeniami są: Effie Awards, Innovation Ad i Konkurs Twórców Reklamy.

Opis oferowanych usług

Oferujemy zarówno krótkie szkolenia otwarte jak i szkolenia zamknięte, "szyte" na miarę zidentyfikowanych potrzeb Klienta.

Przykładowe tematy szkoleń

  • "Jak ma działać marketer, żebe efektywnie wpływać na biznes?" 
  • Warsztat odkrywania pokładów kreatywności „Creative Catharsis”, 
  • szkolenia prawne, np.„Relacje prawne pomiędzy agencją a klientem”, 
  • szkolenia marketingowe „Consumer Insight” 
  • sprzedażowe szkolenie „Storytelling. Zdobywanie Klientów za pomocą angażujących opowieści”
  • i wiele innych

Aktualna oferta szkoleń otwartych na http://sar.org.pl/szkolenia-otwarte/ 

 

Od wielu lat SAR jest także organizatorem unikatowych cykli edukacyjnych:

Szkoła Strategii Marki

Szkoła powstała z myślą o podniesieniu kwalifikacji i uzupełnieniu wiedzy pracowników szeroko rozumianej branży komunikacji marketingowej. Szkoła ma również na celu przedstawienie nowych perspektyw w budowaniu strategii marek i ich komunikacji oraz podnoszenie roli strategii w działaniach reklamowych i komunikacyjnych zarówno firm, jak i agencji. 

Szkoła Zarządzania Projektami w Komunikacji 

Program Szkoły bazuje na teorii z zakresu zarządzania projektami, popartej konkretnymi przykładami z branży komunikacji marketingowej. Szkoła daje uczestnikom możliwość uzupełnienia posiadanej wiedzy oraz pokazuje jak wykorzystać ją w swoich codziennych zmaganiach i tym samym ułatwić pracę sobie i całemu zespołowi. 

Szkoła Marketingu Interaktywnego

Szkoła ma na celu przedstawienie najważniejszych narzędzi i pojęć marketingu interaktywnego. Przekazuje wiedzę menedżerom (odpowiedzialnym za marketingu) o palecie możliwości jakie daje im w ich pracy Internet. Pomaga usystematyzować wiedzę o poszczególnych specjalizacjach marketingu interaktywnego i daje orientację w tym rynku.

Aktualna oferta naborów do szkół na http://sar.org.pl/szkoly/ 

Dodatkowe informacje dotyczące danych kontaktowych :

Siedziba Stowarzyszenia Komunikacji Marketingowej SAR mieści się w budynku Agory na ostatnim piętrze (wejście przez recepcję radiową).


Najlepszy dojazd autobusami 159,185,131,168,180,107,187,131


Zapraszamy na wirtualny spacer http://sar.org.pl/kontakt/ 

Szkolenia w miastach:

ikona mapa szkoleńMapa Szkoleń ikona kontaktKontakt z nami

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację
Regulaminu oraz Polityki prywatności.

© 2010 Szkolimy24.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.