7 TRICKÓW SŁODKIEWICZA

7 tricków Słodkiewicza jest to autorski program szkoleniowy dla zawodników i trenerów przygotowany przez Mistrza Świata w Kulturystyce Radka Słodkiewicza. W tych materiałach znajdziesz treningi na wszystkie partie mięśniowe takie jakie KLATA SŁODKIEWICZA, PLECY SŁODKIEWICZA, NOGI SŁODKIEWICZA, BARKI SŁODKIEWICZA, BICEPS SŁODKIEWICZA, TRICEPS SŁODKIEWICZA czy BRZUCH SŁODKIEWICZA.

Uzyskasz dostęp do ogromnej wiedzy, którą podzieli się z Tobą jeden z najlepszym zawodników i trenerów na świecie. Uwierz nam, że takich tricków nie znajdziesz w innych materiałach szkoleniowych.

1 miesiąc

99.99zł

Zamów
6 miesięcy

299.99zł

Zamów
12 miesięcy

399.99zł

Zamów
1 miesiąc

79.99zł

Zamów
6 miesięcy

199.99zł

Zamów
12 miesięcy

249.99zł

Zamów

TRENING PRZYGOTOWAWCZY DO ZAWODÓW SYLWETKOWYCH

W tych materiałach szkoleniowych Radek Słodkiewicz wraz ze swoimi zawodniczkami zaprezentuje i omówi najskuteczniejsze ćwiczenia przygotowujące kobiety do startów w zawodach sylwetkowych. Materiał podzielony jest na trzy części: trening górnych partii mięśniowych, trening dolnych partii mięśniowych oraz trening pośladków na medal.

Wiedza zawarta w materiałach opiera się na setkach przygotowanych zawodniczek, eliminuje ich błędy i pokazuje na co zwracać szczególną uwagę w przygotowaniach do zawodów sylwetkowych. Jeżeli myślisz o startach w zawodach ten cykl filmów to pozycja obowiązkowa.

TURBO TABATA

Jest to intensywny trening interwałowy opracowany przez znaną zawodniczkę Małgorzatę Mączyńską MACZIFIT. Wpływa na szybkie spalanie tkanki tłuszczowej oraz poprawę wydolności organizmu. Skierowany jest dla osób początkującyh jak i zaawansowanych. Jest to idealny wybór dla osób, które nie mają dużo czasu na ćwiczenia. Zaletą tego treningu jest możliwość wykonania go w dowolnej przestrzeni, nie koniecznie na siłowni.

1 miesiąc

49.99zł

Zamów
6 miesięcy

149.99zł

Zamów
12 miesięcy

199.99zł

Zamów
1 miesiąc

49.99zł

Zamów
6 miesięcy

149.99zł

Zamów
12 miesięcy

199.99zł

Zamów

FULL BODY WORKOUT

Jest to intensywny trening interwałowy opracowany przez znaną zawodniczkę Małgorzatę Mączyńską MACZIFIT. Wpływa na szybkie spalanie tkanki tłuszczowej oraz poprawę wydolności organizmu.

Skierowany jest dla osób początkujących jak i zaawansowanych. Jest to idealny wybór dla osób, które nie mają dużo czasu na ćwiczenia. Zaletą tego treningu jest możliwość wykonania go w dowolnej przestrzeni, nie koniecznie na siłowni.

SUPER PŁASKI BRZUCH

Super płaski brzuch to program treningowy kształtujący i wzmacniający mięśnie proste i skośne brzucha oraz wpływający na zwiększenie spalania tkanki tłuszczowej. Trening idealnie wpisuje się do przygotowań zawodniczek do zawodów sylwetkowych jak i do wymodelowania kobiecej sylwetki dla osób początkujących jak i zaawansowanych. Trening prowadzi Joanna Wróblewska zawodniczka bikini fitness.

1 miesiąc

39.99zł

Zamów
6 miesięcy

99.99zł

Zamów
12 miesięcy

149.99zł

Zamów
1 miesiąc

89.99zł

Zamów
6 miesięcy

199.99zł

Zamów
12 miesięcy

249.99zł

Zamów
TRENINGI WZMACNIAJĄCO SPALAJĄCE – BOOTY KILLER

Pierwsze w Polsce i Europie programy treningowe oparte na specjalistycznych opaskach kinetycznych Booty Killer oraz na Sliderach i MiniBandach stworzone głównie z myślą o kobietach. Są to program wzmacniająco – spalający, które zaangażuje każdą partie Twojego ciała a w szczególności Twoje nogi, pośladki oraz brzuch.