Ile czasu potrzebujesz, aby całkowicie odmienić swoje życie? 10 dni. 
To nie żart. Zaledwie 10 dni wystarczy, aby z pomocą POLSKIEJ FUNDACJI SZKOLENIOWEJ otworzyć nowe drzwi i czerpać z życia garściami zarabiając na tym, co kochasz.

Oferujemy Ci certyfikowany KURS NA TRENERA PERSONALNEGO. Nasz kurs to 9 dni intensywnej nauki, podczas której przekażemy Ci wiedzę oraz narzędzia niezbędne do prowadzenia swoich podopiecznych w efektywny i bezpieczny sposób. Po zdaniu egzaminu zwieńczającego kurs nie tylko będziesz gotowy do podjęcia pracy trenera personalnego, ale otrzymasz możliwość współpracy z FitFabric. 

KOSZT KURSU:
1899PLN

UWAGA! UZYSKAJ NAWET 800ZŁ DOFINANSOWANIA ZE ŚRODKÓW UE. Aby dowiedzieć się, czy możesz otrzymać dofinansowanie skontaktuj się z nami za pomocą formularza kontaktowego. (link przekierowujący do formularza)

W ramach kursu otrzymasz wszystkie materiały dydaktyczne oraz zawrotną dawkę wiedzy. Po zaliczeniu egzaminów teoretycznego i praktycznego, każdy uczestnik otrzymuje LEGITYMACJĘ TRENERA PERSONALNEGO oraz CERTYFIKAT TRENERA PERSONALNEGO. Ukończywszy nasz kurs trenera personalnego zyskujesz wszystkie kompetencje niezbędne do prowadzenia treningów personalnych.

Panele dyskusyjne dotkną tematów taki jak:

  • PODSTAWOWE ZAGADNIENIA ANATOMII CZŁOWIEKA;
  • TRENING FUNKCJONALNY – ćwiczenia wielostawowe bez sprzętu oraz z dodatkowym oporem zewnętrznym;
  • TRENING OPOROWY-KULTURYSTYCZNY, czyli ćwiczenia kształtujące sylwetkę;
  • BEZPIECZNY I CIEKAWY TRENING – blok dotyczący stopniowania trudności oraz urozmaicania i modyfikowania ćwiczeń względem potrzeb i możliwości Klienta;
  • TECHNIKI MOBILIZACYJNE I STRETCHING – jak radzić sobie z siedzącym trybem życia;
  • DITETYKA – podstawowe zasady zdrowego odżywiania;
  • BIZNES TRENERA PERSONALNEGO – jak pozyskać oraz utrzymać stałych podopiecznych.

Pod okiem Kamila Kluszczyńskiego nasz sztab specjalistów podzieli się z Tobą doświadczeniem oraz wiedzą płynącą z wielu lat efektywnej pracy z Klientem. Wśród prelegentów i instruktorów znajdują się:

Trener Osobisty Kamil Kluszczyński

Kamil to kilkukrotny Mistrz Polski w Kulturystyce oraz dwukrotny finalista Mistrzostw Europy. Jako doświadczony trener personalny i dyplomowany dietetyk z powodzeniem prowadzi własną firmę „Kluszczyński Fit Catering.” 

Kamil przekaże Ci swoją wiedzę z zakresu treningu siłowego i kulturystycznego oraz przedstawi prawidłowe techniki wykonywania ćwiczeń wspierających budowę wskazanych grup mięśniowych. Dzięki niemu poznasz również podstawowe zasady zdrowego żywienia oraz suplementacji.

Martyna Stasiak

Manager sieci klubów Fit Fabric- instruktor fitness rozmaitych form zajęć grupowych, trener personalny oraz manager Fit Fabric Academy. 

Podczas kursu Martyna przedstawi Ci podstawy biomechaniki ruchu i zadba o dobre zrozumienie podstaw anatomii człowieka. Martyna zaprezentuje również bezpieczne techniki rozciągania, mobilizacji i relaksacji. Jako osoba pracująca z licznymi Klientami klubów fitness jak nikt rozumie istotę dopasowania ćwiczeń do potrzeb i możliwości podopiecznych.

Dariusz Domagała

Dariusz to doświadczony trener personalny oraz wykwalifikowany masażysta, który utożsamia się z ideą, że w dzisiejszych czasach zawód trenera personalnego wymaga szerokiego wachlarza narzędzi. 

Podczas kursu na trenera personalnego to właśnie Dariusz poprowadzi moduł z teningu funkcjonalnego przy wykorzystaniu takiego sprzętu jak: taśmy podwieszane, BOSU, piłki czy gumy. Udowodni, że równie istotne jak wygląd sylwetki są zdrowie i sprawność.

Kamil Błaszczyk

Kamil jako prelegent wykorzystuje swoje wieloletnie doświadczenie jako ekonomista branży Fitness oraz wiedzę dotyczącą budowania trwałej relacji z Klientem. Wielokrotnie nagradzany za wyniki sprzedażowe potrafi w przystępny sposób przekazać tajniki dotyczące procesu pozyskiwania nowych podopiecznych.

Podczas kursu przekaże Ci skuteczne wskazówki dotyczące budowania wizerunku, wprowadzania skutecznej strategii pozyskiwania Klientów czy utrzymywania stałej grupy podopiecznych.

PFS wraz z doświadczonym sztabem Trenerów nauczy Cię jak sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających podopiecznych i osiągnąć z nimi wspaniałe efekty w sposób bezpieczny.