Specjaliści

Głęboko wierzymy, że najwyższą wartość stanowi kapitał ludzki, dlatego chcemy, aby nasze społeczeństwo było budowane przez wysokiej klasy specjalistów w swojej dziedzinie. Chcemy, aby wiedza i rozwój były inkluzywne i naszą misją jest umożliwienie ludziom przedsiębiorczym czerpania z najlepszych praktyk zaciągniętych z doświadczenia Mistrzów. Chcemy ułatwić odnalezienie w sobie potencjału i znalezienie drogi do uczynienia lepszym nie tylko ich życia, ale również życia całych społeczności. Naszym najważniejszym celem jest udzielenie Ci wsparcia.

Radosław Słodkiewicz

Mistrz Świata, dwukrotny Mistrz Europy oraz czterokrotny Mistrz Polski, właściciel siłowni i klubu fitness w Poznaniu, autor książki „BEZ WYMÓWEK”, ale co najważniejsze – trener personalny i bohater świata kulturystów.

Ze sportem sylwetkowym związany od wczesnych lat nastoletnich, na scenie zadebiutował w 1992 roku. Już wtedy wiedział, że jego kariera będzie podążała właśnie tą ścieżką. Dziś jako mentor wykorzystuje całe zdobyte doświadczenie, aby skutecznie prowadzić ku tytułowi Mistrza swoich podopiecznych. Każdego roku dziesiątki kulturystów osiągają wybitny sukces dzięki jego nieocenionym radom i zaangażowaniu.Dzięki treningom siłowym zrozumiał, że gdy tylko pokonasz ograniczenia w swojej głowie jesteś w stanie sięgnąć kresu swoich możliwości.

Martyna Bielawska

Polska lekkoatletka specjalizująca się w skoku w dal, trójskoku oraz skoku wzwyż. Wielokrotna medalistka mistrzostw Polski seniorów w trójskoku.

Autorka pierwszych w Polsce i Europie programów treningowych z opaskami kinetycznymi Booty Killer i współorganizatorka obozów Booty Camp stworzonych z myślą o kobietach, które mają na celu przyspieszyć spalanie i wzmocnić ciało.

Tworzy społeczność przyjazną dla kobiet, mającą być miejscem do wymiany pozytywnej energii i motywujących doświadczeń. Swoje podopieczne wspiera na każdej płaszczyźnie oferując im zestawy ćwiczeń dopasowane do ich możliwości i stopnia zaawansowania.

Małgorzata Mączyńska

Trzykrotna Mistrzyni Polski w dziedzinie Bikini Fitness. Modelka, trenerka personalna jak i członek kadry Polski Polskiego Związku Kulturystyki.

Pod nazwą MACZIFIT inspiruje kobiety do walki o swoje zdrowie i satysfakcjonującą sylwetkę, udziela porad początkującym modelkom fitness i dumnie prowadzi swoje podopieczne.

Dumnie przyznaje, że czuje się szczęśliwa mogąc robić to co kocha – jej praca to jej pasja i zawsze oddaje się jej całym sercem.

Kamil Kluszczyński

Kilkukrotny Mistrz Polski w kulturystyce, dwukrotny finalista Mistrzostw Europy oraz Dietetyk Roku 2019. Trener personalny oraz właściciel cateringu dietetycznego „Kluszczyński Fit Catering”.

Do swoich podopiecznych Kamil podchodzi indywidualnie, w pracy z nimi wykorzystując obszerną wiedzę z zakresu dietetyki oraz bogate doświadczenie w prowadzeniu treningu siłowego i kulturystycznego.

Jako wykwalifikowany trener personalny i Prezes Polskiej Fundacji Szkoleniowej wkłada całe serce w tworzenie nowej, kompetentnej kadry trenerskiej.

Joanna Wróblewska

Zawodniczka bikini fitness, trener personalny i mentorka tysięcy Polek. Każdego dnia motywuje kobiety w walce o swoje zdrowie i uczy co robić, aby osiągnąć idealną sylwetkę.

Swoje podopieczne przekonuje, że nie ma niczego złego w zaczynaniu małymi kroczkami, a wręcz przeciwnie – jest to pożądane. Twierdzi, że kluczową kwestią jest wiedza jak poprawnie wykonywać ćwiczenia, a dopiero wtedy należy progresować ciężarem.