NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Ta sekcja została stworzona, w celu ułatwienia Ci użytkowania z naszego serwisu. Umieściliśmy w niej odpowiedzi na najczęściej powtarzające się pytania dotyczące wymagań technicznych, płatności oraz subskrypcji. 

CZY KORZYSTANIE Z SERWISU WYMAGA SPECJALNEGO OPRORGAMOWANIA?
Nie. Do korzystania z Serwisu szkolimy24.pl wystarczy dowolna przeglądarka internetowa.

CZY REJESTRACJA JEST PŁATNA?
Rejestracja jest całkowicie darmowa. 

CZY SUBSKRYPCJA JEST PŁATNA?
Subskrypcja poszczególnych programów szkoleniowych i zestawów treningowych jest płatna zgodnie z Cennikiem(link bezpośrednio do cennika).

JAK UZYSKAĆ DOSTĘP DO PROGRAMU SZKOLENIOWEGO LUB TRENINGOWEGO?
Programy działają w systemie VOD (wideo na życzenie). Po zarejestrowaniu się do Serwisu i wykupieniu Subskrypcji zyskujesz dostęp do wskazanych materiałów wideo, do których możesz wracać przez cały czas trwania subskrypcji.

CO ZROBIĆ W SYTUACJI, GDY MAM PROBLEM Z REJESTRACJĄ PŁATNOŚCI KARTĄ?
Wśród najczęstszych powodów odrzucenia płatności kartą znajdują się brak aktywacji płatności internetowych lub zbyt niski limit kwotowy. W pierwszej kolejności skontaktuj się z infolinią swojego banku, aby uzyskać informację odnośnie płatności internetowych.

CZY MOGĘ POBRAĆ PROGRAM TRENINGOWY?
Nie udostępniamy możliwości pobierania programów na Twoje urządzenie, ani nie wyrażamy na to zgody. Dostęp do materiałów jest możliwy wyłącznie za pomocą naszej platformy. 

CZY MOGĘ OTRZYMAĆ FAKTURĘ VAT?
Tak, wystawiamy faktury VAT. 

JAK DŁUGO MUSZĘ CZEKAĆ NA DOSTĘP?
Dostęp do kursu otrzymujesz niezwłocznie po opłaceniu Subskrypcji. Jeżeli po przetworzeniu płatności nadal nie widzisz dostępu do wykupionego kursu na swoim koncie skontaktuj się z nami za pomocą formularza kontaktowego, pod adresem biuro@szkolimy24.pl lub pod numerem telefonu: 697 968 646.

CZY MATERIAŁY WYSYŁANE SĄ NA ADRES E-MAIL?
Nie wysyłamy materiałów pocztą elektroniczną. Dostęp do materiałów video uzyskasz po zalogowaniu się do Serwisu.

NIE ZNALAZŁEM ODPOWIEDZI NA MOJE PYTANIE, CO TERAZ?
Jeżeli nie udało Ci się znaleźć odpowiedzi na Twoje pytanie skontaktuj się z nami osobiście. Do wyboru są aż cztery opcje: formularz kontaktowy, czat z naszym Konsultantem, kontakt drogą elektroniczną za pośrednictwem adresu biuro@szkolimy24.pl lub pod numerem telefonu: 697 968 646. Możesz na nas liczyć!