PYTANIA I ODPOWIEDZI

 • 1 Nie mam karty płatniczej – czy mogę wykupić dostęp do WWW.SZKOLIMY24.PL? Czy jest możliwość zapłacenia przelewem?
  Możesz wykupić dostęp za pośrednictwem:
  – Przelewy 24
  -Paypal
 • 2 Chcę zacząć trenować z WWW.SZKOLIMY24.PL – co musze zrobić?
  Na początek wybierz interesujący Cię pakiet: 1-,6- lub 12-miesięczny. Po opłaceniu go otrzymasz dostęp do Twojego konta na platformie. Po pierwszym zalogowaniu dostaniesz od nas materiały, które ułatwią Ci rozpoczęcie przygody z treningami. Powodzenia!
 • 3 Jak anulować swój pakiet na WWW.SZKOLIMY24.PL?
  Wejdź w swoje konto i kliknij przycisk „Anuluj subskrypcję”. Zakończy się ona wraz końcem aktualnego okresu rozliczeniowego. Pamiętaj, że w przeciwnym razie subskrypcja zostanie odnowiona automatycznie. Ostateczny czas anulowania pakietu to 14 dni przed zakończeniem subskrypcji.
 • 4 Zapłaciłam/łem kartą za pakiet na 1 miesiąc, 6 miesięcy lub 12 miesięcy. Opłata za kolejny została ściągnięta automatycznie, dlaczego?
  Pakiet ma formę subskrypcji na czas nieokreślony oraz określony w przypadku 6 miesięcy lub 12 miesięcy  – dlatego w tym wypadku wymagana jest płatność szybkiego zakupu, a dostęp jest odnawiany automatycznie. Dzięki temu nie musisz pamiętać o przelewach 🙂 Jednocześnie możesz w dowolnym momencie zrezygnować z konta. W przypadku pakietów na 6 miesięcy i 12 miesięcy są one zawierane na czas określony i możesz anulować subskrypcję na 14 dni przed zakończeniem pakietu w przeciwnym razie zostanie on automatycznie przedłużony.
 • 5 Co robić, jeśli nie chcę przegapić żadnych promocji i nowych wyzwań na WWW.SZKOLIMY24.PL?
  Jeżeli chcesz być na bieżąco, śledź nasz fanpage na Facebooku oraz Instagramie 🙂 Dzięki temu masz pewność, że nic Cię nie ominie! Możesz też zapisać się do newslettera. Razem z nim dostaniesz linki do wartościowych artykułów i garść profesjonalnych porad oraz ciekawe oferty.
 • 6 Chcę wykupić kolejny pakiet, ale obecny wciąż jest aktywny – co musze zrobić?
  Subskrypcja zostanie odnowiona automatycznie – nie ma potrzeby ponownego jej wykupywania.
 • 7 Jak często pojawiają się nowe treningi i nowe programy?
  Możesz się ich spodziewać średnio raz w miesiącu, jako nasz klient otrzymasz promocje cenowe na nowe produkty.